O współpracy z ABB

Fima WRZOSEL jest wieloletnim partnerem firmy ABB w zakresie sprzedaży, integracji systemów, obsługi technicznej oraz serwisu przemienników częstotliwości.

Działalność naszej firmy WRZOSEL w przemyśle cukrowniczym, będącym naszym głównym rynkiem odbiorczym, przedstawia film zrealizowany przez naszego partnera ABB, prezentowany na YouTube.

WRZOSEL i ABB w Cukrowni Nakło

2019/2020

Widoczne w wielu cukrowniach wyroby ABB, zainstalowane przez WRZOSEL, świadczą o współpracy z ABB w tej branży. Potwierdzeniem jest też wspólne zorganizowanie w dniach 7-8 marca 2019 roku w Aleksandrowie Łódzkim spotkania z przedstawicielami wszystkich spółek cukrowniczych w Polsce.

Film odzwierciedla nasze zaangażowanie w rozwój branży cukrowniczej. Przedstawione materiały z Cukrowni w Nakle są tylko przykładem naszej działalności w tej branży. WRZOSEL od początków istnienia współpracuje ze wszystkimi krajowymi cukrowniami a także zagranicznymi (Czechy, Litwa, Białoruś, Ukraina, Rosja, Mołdawia, Iran, Turcja), dostarczając nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki napędów elektrycznych.

Wizyta z kamerą w Cukrowni Nakło pokazała jak wygląda współpraca ABB z firmą Wrzosel i jak napędy ABB wpływają na codzienną pracę zakładów przemysłowych.